Konkurs pn. "Stachuriada" organizowany w dniach 5 - 26 listopada br. to zabawa , w której do wygrania są podwójne zaproszenia na koncert – spektakl poetycki „Pieśni i Milczenie”, który odbędzie się w dniu 29 listopada br. w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.

Do zadań uczestników konkursu jest przede wszystkim odpowiedź na pytanie, polubienie i udostępnienie na swoim profilu naszego fanpage’a RPO WP 2014 – 2020.

Zasady

W całej zabawie konkursowej chodzi o to, by jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Pytania związane będą ze znanym poetą Edwardem Stachurą, Podkarpaciem oraz Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego. Jednak to organizator zadecyduje ile rozda zaproszeń każdego dnia. Może się okazać, że danego dnia nagrodzi więcej niż jedną osobę. Odpowiedź może być udzielona tylko raz w komentarzu pod postem, w którym zadano pytanie. Kolejne komentarze tej samej osoby nie będą brane pod uwagę. Nagrodzeni zostaną również tylko i wyłącznie Ci uczestnicy, którzy lubią stronę RPO WP 2014 – 2020 i udostępnią ją na swoim własnym profilu.

Nagrody

Do wygrania jest podwójne zaproszenie na spektakl „Pieśni i Milczenie” w dniu 29 listopada w Teatrze im. W. Siemaszkowej. To spektakl wieńczący duże wydarzenie, organizowane na przestrzeni kilku dni na Podkarpaciu (Smolnik nad Sanem) pn. „Stachuriada 2015”. W konkursie dany uczestnik może wziąć udział tylko raz dziennie. Po odbiór zaproszeń będzie można się zgłosić w Urzędzie Marszałkowskim (al. Ł. Cieplińskiego 4, pokój 139 l). Na specjalną prośbę zwycięzców zaproszenia będą również wysyłane pocztą tradycyjną.  

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu!

Czekamy na Was na Facebooku!