Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. F(r)uuundusze, który odbędzie się 28 lipca 2018 r podczas IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

Nagrodą główną jest przelot nad Mielcem, ufundowany przez firmę Royal Star. Uczestnicy mogą także liczyć na upominki ufundowane przez: firmę Cellfast, firmę Linetech Aircraft Maintenance, Aero AT oraz Urząd Miasta Mielca.

Konkurs dedykowany jest osobom pełnoletnim. Zadaniem konkursowym jest wypełnienie karty konkursowej, zebranie sześciu unijnych pieczątek oraz rzut samolotem do celu.

Fruuu…ndusze to odlotowy konkurs, który odbywać się będzie podczas IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

Zabawa, dedykowana jest dla wszystkich PEŁNOLETNICH fanów lotnictwa i Funduszy Europejskich. Do wygrania w konkursie jest dwa półgodzinne vouchery na lot widokowy nad Mielcem, realizowany przez firmę Royal Star Aero, sprzęt ufundowany przez firmę Cell - Fast Sp z o.o. oraz wiele innych nagród, w tym zestawy upominkowe ufundowane przez Linetech Aircraft Maintenance, Aero AT oraz Urząd Miasta w Mielcu.  

Chętnych zapraszamy w dniu imprezy do biało – żółtego namiotu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020 pod odbiór kart konkursowych. Wraz z kartami każdy uczestnik otrzyma kartkę z numerem, którą należy zachować aż do momentu ogłoszenia wyników!

Konkurs trwać będzie od godziny 11:00 do godziny 15:00 (przy czym wydawanie kart trwa tylko do godz. 14:00). Każdy uczestnik musi oddać kartę z kompletem pieczątek do godz. 15:00.  

Zebranie kompletu (sześciu) pieczątek na karcie konkursowej kwalifikuje uczestnika do wzięcia udziału w ostatniej, decydującej konkurencji – rzucie papierowym, ręcznie wykonanym samolotem.

Ogłoszenie wyników nastąpi bezpośrednio po zakończeniu pokazów.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu (pdf, 298.38 KB)

konkurs1