Ostatni tegoroczny numer magazynu „Zobacz zmiany” już gotowy! W naszej publikacji znajdziesz artykuły z przydatnymi wskazówkami oraz takie, które pozwalają na poszerzanie wiedzy o funduszach.

Mijająca perspektywa 2014-2020 powoli dobiega końca. Prawie 87% unijnych środków zakontraktowanych w RPO WP zostało już rozliczonych i Podkarpacie znajduje się w czołówce polskich regionów, jeśli chodzi o pomyślną realizację Programu. O nowych wyzwaniach opowiada Angela Martinez Sarasola, dyrektor Wydziału ds. Polski w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej w rozmowie Myślimy o przyszłości.

Czym jest ewaluacja, dlaczego instytucje zarządzające programem ją przeprowadzają i do czego im służą wyniki tych badań. Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w artykule: Od badania, przez refleksję, do działania w sekcji „ABC beneficjenta”.

Myśląc ambitnie o przyszłorocznych konkursach w nowym programie Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 zachęcamy wszystkich do szukania inspiracji w sekcji „Dobre praktyki”. Jak zawsze opisujemy ciekawe przedsięwzięcia zrealizowane przez naszych beneficjentów. Liczymy na nowe, nieszablonowe pomysły!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego ten numer.

Wersja mobilna – możliwa do odtwarzania na tabletach i smartfonach: zobaczzmiany.pl/wydanie/4-2022/

Wersja dostępna – PDF (rozmiar: 9,80 MB)

Poprzednie numery magazynów znajdują się w sekcji „Pobierz magazyn w PDF” pod tym linkiem.